Imagini șocante surprinse de camerele de supraveghere în timp ce o ambulanță lovește din plin mai multe persoane pe trecerea de pietoni.
Totul s-a întâmplat pe o stradă din capitala Rusiei. Din imaginile video se vede cum mai mulţi pietoni care trec strada regulamentar sunt spulberați de pe carosabil, relatează Unimedia.
„Una dintre victime a fost spitalizată, alta a primit ajutor medical la fața locului”, scrie tvrain.ru.
Potrivit sursei, ambulanța se deplasa cu mare viteză, având girofarul inclus. Nu a fost specificat dacă sunetul sirenei a fost activat.

Comentariile sunt închise