ONU: Coreea de Nord folosește pandemia pentru a înăspri dictatura. Foametea…
Coreea de Nord folosește pandemia de coronavirus ca pretext pentru a înăspri și mai tare controlul regimului asupra…
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. AcceptăAflă mai multe